Táto ponuka skončila ! Nezmeškajte ďalšie zľavy, prihláste sa k odberu noviniek:  
Zatvoriť

Dnešná zľava: Liečebný pobyt v Piešťanoch s ubytovaním v dvojlôžkovej izbe s polpenziou a 10 procedúrami na 8 dní len za 139 €!

139 €Ukončené

Pôvodne
344.50 €
Zľava
60%
Ukončené

Ukončené:
30.12.2012 (00:00)

Kúpené: 0x
60%
1 2 3
Zdieľať:

Dôležité

Doplnkové služby:
 • Obed (2-chodové menu) 5 €
 • Pri kúpe 7 obedov spolu s rezerváciou pobytu na základe kupónu špeciálna cena 25 €
 • Príplatok za jednolôžkovú izbu a deň: 5 €
 • Príplatok za apartmán/RI a deň: 20 €
 • Nápoje all inclusive cena za týždeň: 56 €
 • Diétny program príplatok za plnú penziu 15 €
 • Diétny program len v stanovených termínoch

Podmienky

 • Cena kupónu: 139 €/ 1 osoba/7 nocí v dvojlôžkovej izbe v hotelovej časti Dependance
 • Cena zahŕňa 7x ubytovanie v dvojlôžkovej izbe, polpenziu formou bufetových stolov, 10 procedúr, lekársku konzultáciu
 • Izby v Hlavnej budove možno rezervovať s doplatkom 3 €/osoba/noc.
 • Kupóny platia na pobyty v období 3.1.2013 do 30.3.2013.
 • Deti do 6 rokov grátis, deti do 15 rokov: 12 €/deň (strava ako rodičia)
 • Daň z ubytovania vo výške 0,50 € na osobu a deň sa platí na recepcii

Detaily ponuky


Útulný hotel s rodinnou atmosférou v kúpeľoch Piešťany Vám ponúkne maximálny relax a regeneráciu. Vynikajúca strava, vstup do sauny a masáže uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov. 


Piešťany sú jedno z najpríjemnejších miest na krátky relaxačný ale aj na dlhší rehabilitačný pobyt či liečenie ochorení pohybového ústrojenstva. Nádherné kúpeľné mesto leží na juhozápade Slovenska, na malebnom pobreží rieky Váh. Príjemné mierne počasie počas všetkých ročných období a svieži, čistý vzduch umožňujú nepretržitú a úspešnú kúpeľnú liečbu počas celého roka.


Sample Image


Hotel ODEVÁK*** sa nachádza v blízkom okolí mesta, na východnom pobreží vodnej nádrže Sĺňava, cca. 2000 m od centra a 1800 m od kúpeľného ostrova. Viackrát do dňa je zabezpečené dopravné spojenie smerom do mesta. (autobus, hotelový taxi). V hoteli sa nachádza liečebné centrum, telocvičňa, reštaurácia a denný bar. Všetky izby boli v roku 2002/2003 kompletne zrenovované.

Plavecký bazén je na Kúpeľnom ostrove (asi 2 000 m od hotela).


UBYTOVANIE


Hoteloví hostia bývajú v útulných izbách, ktoré sú vybavené kúpelňou, WC, telefónom, rádiom, chladničkou (len v hlavnej budove) a TV/SAT. V každej izbe je možnosť prístelky a veľká časť izieb má aj balkón. V obmedzenom počte sú k dispozícii aj klimatizované izby.

Cena sa vzťahuje na ubytovanie v Dependance, v prípade naplnenia celej kapacity aj v hlavnej budove. Za príplatok je možné zabezpečiť ubytovanie v apartmánoch. V hlavnej budove je aj 6 rodinných buniek (cca 44 m2).


Sample Image


REHABILITÁCIA

Súčasťou hotela je nové rehabilitačné centrum - Neštátne zdravotnícke zariadenie fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia. Tu sú ošetrované rôzne poruchy alebo choroby pohybového ústrojenstva. (Reuma, artróza, artritída a osteoporóza). Hostia môžu podľa potreby viackrát týždenne konzultovať priebeh liečby s hotelovým lekárom.

Sample Image


Medzi obľúbené procedúry našich hostí patrí klasická masáž, podvodná masáž, perličkový kúpeľ, vírivka, studené a teplé zábaly, elektroterapia, uhličité suché zábaly a individuálna liečebná gymnastika. Hostia si môžu k štandardnému programu dokúpiť lymfodrenážnu masáž, reflexnú masáž nôh, rašelinové zábaly, rašelinové, sírové a magnésiové kúpele, laserovú a kyslíkovú terapiu. Ponúkame aj procedúry s bahnom z Mŕtveho mora.

 
Sample Image  Sample Image

NOVINKA
HYDROMASÁŽE


Sample Image


REŠTAURÁCIA

Hostia hotela majú k dispozícii klimatizovanú reštauráciu so slovenskou ako aj medzinárodnou kuchyňou. Raňajky a večere sú podávané vo forme bohatých bufetových stolov. Niečo malé na zahryznutie si môžete objednať v dennom bare. V lete si môžu hostia objednať na letnej terase rôzne grilované špeciality.

Sample Image

Vo vybraných termínoch organizuje hotel pobyty so špeciálnou stravou zameranou na zdravé schudnutie. Vďaka bohatému výberu jedál s nízkym obsahov tukov a cukrov môžete popri dovolenke nechať u nás nejaké to kilo. Pripravili sme pre Vás pobyt, kde môžete naštartovať svoju diétu, vyskúšať rôzne diétne jedlá, ktoré napriek tomu, že sú zdravé, sú aj chutné. Nemáte stres s pripravovaním viacerých jedál a máte ich stále dostupné, takže nie ste nútení porušovať diétny plán. Okrem špeciálneho bufetu (samozrejme, k dispozícii je aj štandardná strava) Vám dáme informácie o ponúkaných jedlách, ich obsahu a vplyvu na organizmus. Po úvodnej prednáške si môžete riadiť svoj jedálny lístok sami, alebo si dohodnúť individuálnu konzultáciu. Organizujeme aj vychádzky do okolia a k dispozícii sú aj základné prístroje na cvičenie pod strechou. Tieto pobyty sa predávajú len s plnou penziou obohatenou o olovrant a neskorú večeru vo forme voľnej konzumácie z pripravenej ponuky


Sample Image


Sample Image


VOĽNÝ ČAS A ZÁBAVA


Hotel ponúka bohatý program, kde si každý príde na svoje. Večer hráva trikrát týždenne hudba do tanca a k posluchu. K večeriam hrá viackrát týždenne klavír. Obľúbené sú popoludnia s palacinkami a domácimi zákuskami. Jedenkrát týždenne večer organizujeme Slovenský bufet s pečeným prasiatkom alebo kolenami. V hotelovej klubovni a bare môžete hrať karty a stolové hry. Na recepcii je bezplatne k dispozícii počítač s prístupom na internet.


Sample Image


Okolie hotela ponúka pokojnú relaxačnú zónu s malým parkom s lavičkami a minigolfovým ihriskom.  Hotel ďalej ponúka vlastnú fínsku saunu, bazén, malú telocvičňu, ping-pongový stôl, biliardový stôl, stolové hry a grátis knižnicu na recepcii.

Výhodná poloha hotela ponúka bohaté využitie športových aktivít. Nachádzajú sa tu antukové tenisové kurty a v blízkosti leží Ratnovská zátoka, kde môžete vyskúšať vodné lyžovanie. Ak uprednostňujete kombináciu spoznávania okolia a aktívneho pohybu, je v hoteli k dispozícii požičovňa bicyklov, prípadne môžete využiť široké možnosti prechádzok a turistiky.


Sample Image


Hotel taktiež organizuje rôzne poldňové a celodenné výlety, napríklad do Bratislavy, Viedne, do Malých Karpát, ktorá je spojená s ochutnávkou vína alebo na Bojnický zámok. V ponuke nájdete aj obľúbenú slovenskú svadbu, večery s dychovkou, operetné večery atď.


Sample Image

Návštevníci v Pieštanoch nájdu pokojné a tiché miesta v parkoch a pozdĺž Váhu či priehrady, ale aj rušné centrum s obchodíkmi,nákupnými centrami, množstvom reštaurácií, kaviarní a cukrárníKúpeľný ostrov so svojim parkom je obľúbeným výletným cieľom a určite stojí za pozretie. V meste sa organizujú rôzne koncerty a iné kultúrne podujatia

Hotel ODEVÁK***

Odborárska 15

Banka-Piešťany


Zväčšiť mapu

Telefón: 033 79 74 111

Mobil: 0914 102 457

E-mail: