Táto ponuka skončila ! Nezmeškajte ďalšie zľavy, prihláste sa k odberu noviniek:  
Zatvoriť

Dnešná zľava: Taliansko: 8 dní v Talianskom Bibione v letných mesiacoch už od 326,50€.

0 €Ukončené

Pôvodne
0 €
Zľava
0%
Ukončené

Ukončené:
3.4.2013 (00:00)

Kúpené: 0x
0%
1 2 3
Zdieľať:

Dôležité

  • Zájazd je nutné zakúpiť si na stránke www.premiumtravel.sk . Vyhľadajte si termín, ktorý Vám vyhovuje a rezervujte si túto dovolenku okamžite!

  • Termín pobytu si zvolíte priamo na stránke www.premiumtravel.sk.

Podmienky

  • Pre zobrazenie ponuky a zakúpenie pobytu kliknite na nasledujúci odkaz na stránku www.premiumtravel.sk: Bibione. 

  • Cena už od €221,50/osoba/pobyt
  • Pre zmenu termínu a počtu nocí kliknite na Upraviť vyhľadávanie
  • Pre potvrdenie rezervácie kliknite na Kúpiť

Detaily ponuky


8 dní na pobreží Jadranského mora v letovisku Bibione už od €221,50 vrátane všetkých poplatkov.


Všetky rezidencie s apartmánmi ležia v centrálnej časti známeho letoviska Bibione na pobreží Jadranského mora. Rezidencie sa nachádzajú v blízkosti hlavnej promenády s množstvom obchodov, reštaurácií, barov, kaviarní a diskoték. V tejto časti mesta sa konajú raz týždenne aj známe veľké trhy, na ktorých si môžete kúpiť rôzne špeciality talianskej kuchyne, ale aj iný zaujímavý a cenovo výhodný tovar.

Apartmány sa nachádzajú vo viacposchodových rezidenciách. Sú zariadené štandardným nábytkom a majú jednu až dve spálne, obývaciu miestnosť s kuchynským kútom so základným vybavením, chladničkou, plynovým sporákom, kúpeľňu s WC a balkón alebo terasu. Niektoré apartmány majú TV alebo TV SAT a výťah. Apartmány nie sú vybavené posteľnou bielizňou, uterákmi a čistiacimi prostriedkami. K dispozícii je vždy jedno parkovacie miesto pre každý apartmán v ich blízkosti.

BILOCAL (pre 2 - 5 osôb) má obývaciu miestnosť s gaučom pre 1 alebo 2 osoby a kuchynským kútom, oddelenú spálňu s dvomi alebo tromi lôžkami, kúpeľňu s WC, balkón alebo terasu. TRILOCAL (pre 4 - 6 osôb) má obývaciu miestnosť s gaučom pre 1 alebo 2 osoby a kuchynským kútom, dve oddelené spálne s dvomi alebo tromi lôžkami, kúpeľňu s WC, balkón alebo terasu.

Pre Deti : Ihriská, preliezačky, hojdačky na pláži, postieľka na vyžiadanie (za poplatok, platba v talianskej agentúre).
Pre zobrazenie detailnej ponuky a zakúpenie pobytu kliknite na nasledujúci odkaz na stránku www.premiumtravel.sk: BibionePremiumTravel.sk

Dovolenka online

Pečnianska 3

Bratislava


Zväčšiť mapu

Mobil: 0904 683 626

E-mail:

www.premiumtravel.sk