Táto ponuka skončila ! Nezmeškajte ďalšie zľavy, prihláste sa k odberu noviniek:  
Zatvoriť

Dnešná zľava: Nízke Tatry. 3* hotel Srdiečko na 4 dni s raňajkami od 117€!

od 117 €Ukončené

Pôvodne
144 €
Zľava
19%
Ukončené

Ukončené:
29.3.2015 (00:00)

Kúpené: 0x
19%
1 2 3
Zdieľať:

Dôležité

 
  • Hotel je nutné zakúpiť si na stránke www.premiumtravel.sk . Vyhľadajte si termín, ktorý Vám vyhovuje a rezervujte si tento hotel okamžite!

Podmienky

  • Pre zobrazenie ponuky hotela a zakúpenie pobytu kliknite na nasledujúci odkaz na stránku www.premiumtravel.sk: Srdiečko, Nízke Tatry. 
  • Pre zmenu termínu a počtu nocí kliknite na Upraviť vyhľadávanie
  • Pre potvrdenie rezervácie kliknite na Kúpiť

Detaily ponuky

Kategória

Doprava

Vlastná

Región:

Slovensko - Hotely Zima - Nízke Tatry

Popis

Poloha : Hotel Srdiečko sa nachádza v Nízkych Tatrách, priamo na južnej strane Chopku. Je umiestnený na úpätí lyžiarskeho svahu asi 20 m od štvorsedačky na Kosodrevinu. Vo vyhľadávanom lyžiarskom stredisku sa nachádzajú trate rôznej obtiažnosti, vhodné pre náročných i menej náročných lyžiarov. Unikátna lanovka spájajúca juh a sever Chopku. K hotelu vedie priama príjazdová cesta, v zime odporúčame snehové reťaze.

Vybavenie : Vynovené vstupné priestory, nový SKI Lounge, reštaurácia, úplne nové wellness centrum (sauna, vonkajšia vírivka na terase),  samostatná samoobslužná reštaurácia Bistro, úschovňa lyží, bezplatné Wi-Fi pripojenie. Pri hoteli sa nachádza servis a požičovňa lyžiarskeho vybavenia. Priamo za hotelom sa nachádza parkovisko, ktoré je pre klientov hotela bez poplatku.

Ubytovanie : Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, sprcha, WC, SAT TV, rodinné izby (manželská posteľ + poschodová posteľ), apartmány (1/2 spálňa, obývacia izba s možnosťou 2 prísteliek).

Stravovanie : Raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere výber z menu.

Cena Zahrňuje : Ubytovanie s polpenziou, vstup do wellness centra na 3 hod. denne, parkovanie. Dieťa do 6 rokov bez nároku na lôžko zdarma.

Ostatné Doplatky : Silvestrovská večera 65 EUR/dospelá osoba, 35 EUR/dieťa 6-12 r. Miestny poplatok (platba na mieste). Domáce zviera za poplatok 15 EUR.

Upozornenie : Uvedené ceny platia v termíne 27.12.-03.01.2015 na minimálne 6 nocí, v termíne 03.01.-10.01.2015 na minimálne 5 nocí, v termíne 02.04.-06.04. na minimálne 4 noci, v ostatných termínoch na minimálne 3 noci.

PremiumTravel.sk

Dovolenka online

Pečnianska 3

Bratislava


Zväčšiť mapu

Mobil: 0904 683 626

E-mail:

www.premiumtravel.sk