Táto ponuka skončila ! Nezmeškajte ďalšie zľavy, prihláste sa k odberu noviniek:  
Zatvoriť

Dnešná zľava: Praha. Hotel Gloria*** ubytovanie na 1 noc pre 2 osoby s raňajkami už od 42 €

od 42 €Ukončené

Pôvodne
58 €
Zľava
28%
Ukončené

Ukončené:
22.3.2015 (00:00)

Kúpené: 8x
28%
1 2 3
Zdieľať:

Dôležité

  • Hotel je nutné zakúpiť si na stránke www.premiumtravel.sk . Vyhľadajte si termín, ktorý Vám vyhovuje a rezervujte si tento hotel okamžite!

 

Podmienky

  • Pre zobrazenie ponuky hotela a zakúpenie pobytu kliknite na nasledujúci odkaz na stránku www.premiumtravel.sk:  Hotel Gloria. 

  • Pre zmenu termínu a počtu nocí kliknite na Upraviť vyhľadávanie
  • Pre potvrdenie rezervácie kliknite na Kúpiť

Detaily ponuky

 Hotel Gloria*** Praha

  Ubytovanie

City Partner Hotel Gloria je novo zrekonštruovaný hotel v blízkosti centra Prahy. Hotel svojim hosťom ponúka nezabudnuteľný odpočinok na malebnom Žižkove pod úpätím kopca Vítkov.


City Partner Hotel Gloria ponúka iba nefajčiarske izby. V cene ubytovania zahrnuté raňajky formou studeného a teplého bufetu ..


Historické centrum je ľahko dosiahnuteľné autobusom za 14 minút a pešou chôdzou za cca 25 minút. V našom hoteli Vás privíta 44 moderne zrekonštruovaných izieb vybavených telefónom, satelitnou televíziou, minibarom, sušičom vlasov. V celom hoteli je hosťom k dispozícii vysokorýchlostný internet WiFi za poplatok a na každej izbe elektronický sejf zadarmo.


Recepcia je otvorená 24 hodín denne, kde môžu hostia získať všetky informácie a kúpiť si exkurzie s ktorých výberom Vám ochotne poradíme. Okrem predaja teplých, studených nápojov a doplnkového predaja tu môžete využiť zmenáreň, úschovňu batožiny a náš hotelový transport s fixnou cenou. 


PremiumTravel.sk

Dovolenka online

Pečnianska 3

Bratislava


Zväčšiť mapu

Mobil: 0904 683 626

E-mail:

www.premiumtravel.sk