Táto ponuka skončila ! Nezmeškajte ďalšie zľavy, prihláste sa k odberu noviniek:  
Zatvoriť

Dnešná zľava: Praha. City Partner hotel Victoria*** ubytovanie pre 2 osoby s raňajkami už od 48 €

od 48 €Ukončené

Pôvodne
68 €
Zľava
29%
Ukončené

Ukončené:
2.4.2015 (00:00)

Kúpené: 14x
29%
1 2 3
Zdieľať:

Dôležité

  • Hotel je nutné zakúpiť si na stránke www.premiumtravel.sk . Vyhľadajte si termín, ktorý Vám vyhovuje a rezervujte si tento hotel okamžite!

 

Podmienky

  • Pre zobrazenie ponuky hotela a zakúpenie pobytu kliknite na nasledujúci odkaz na stránku www.premiumtravel.sk:  City Partner Hotel Victoria. 

  • Pre zmenu termínu a počtu nocí kliknite na Upraviť vyhľadávanie
  • Pre potvrdenie rezervácie kliknite na Kúpiť

Detaily ponuky

City Patner Hotel Victoria***

  Ubytovanie

Nový 3 hviezdičkový City Parnter Hotel Victoria, ktorý bol otvorený v marci v 2005 v Prahe na Žižkove, a leží v blízkosti typických českých krčiem, ktoré všetky stoja za návštevu: Vďaka výbornému električkovému spojeniu je blízko väčšina  historických, kultúrnych a umeleckých zaujímavosti Prahy. City Partner Hotel Victoria se nacháza v rezidenčnej pražskej štvrti Žižkov, len 20 minút peši od Václavského náměstí a 5 minút električkou od hlavnej vlakovej stanice.


City Partner Hotel Victoria ponúka len nefajčiarske ízby. Všetky novo zrekonštruované izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou, satelitnou televíziou, minibarom a fénom. Za poplatok môžete využiť bezpečnostný sejf a vysokorýchlostné WiFi pripojenie k internetu.


Deň môžete začať raňajkami podávané formou studeného a teplého bufetu. Príjemné prostredie k posedeniu ponúka hotelová reštaurácia, kde si vo večerných hodinách môžete vypočuť hudbu. Podávajú sa tu české i medzinárodné špeciality.
 Turisticky nejznámejšie miesta českej metropoly, kde sa spoluvytvárala európska história, sú ľahko dostupné niekoľkými električkovými spojmi, ktoré majú svoju zastávku v bezprostrednej blízkosti od hotela.

Všetkých 42 vkusne zariadených izieb sú vybavené elektronickým bezpečnostným systémom, sprchou, WC, farebným televízorom so satelitným príjmom, telefónom s priamou voľbou, prístupom na výsokorýchlostný WiFi internet, minibarom, izbovým trezorom a fénom.

 

PremiumTravel.sk

Dovolenka online

Pečnianska 3

Bratislava


Zväčšiť mapu

Mobil: 0904 683 626

E-mail:

www.premiumtravel.sk