Táto ponuka skončila ! Nezmeškajte ďalšie zľavy, prihláste sa k odberu noviniek:  
Zatvoriť

Dnešná zľava: Nízke Tatry. Wellness hotel Grand**** v Jasnej na 4 dni s raňajkami už od 123 €

od 123 €Ukončené

Pôvodne
147 €
Zľava
16%
Ukončené

Ukončené:
2.4.2015 (00:00)

Kúpené: 12x
16%
1 2 3
Zdieľať:

Dôležité

  • Hotel je nutné zakúpiť si na stránke www.premiumtravel.sk . Vyhľadajte si termín, ktorý Vám vyhovuje a rezervujte si tento hotel okamžite!

 

Podmienky

  • Pre zobrazenie ponuky hotela a zakúpenie pobytu kliknite na nasledujúci odkaz na stránku www.premiumtravel.sk: Grand hotel, Jasná, Nízke Tatry. 
  • Pre zmenu termínu a počtu nocí kliknite na Upraviť vyhľadávanie
  • Pre potvrdenie rezervácie kliknite na Kúpiť

Detaily ponuky

 

Wellness hotel Grand Jasná, Nízke TatryDoprava

Vlastná

Región:

Slovensko - Hotely Leto - Nízke Tatry

Popis

Poloha : Vynovený Wellness hotel je umiestnený na severnom úpätí Chopku vo výške 1100 m n.m. v centre Jasnej. Termálne kúpalisko Tatralandia 20 km.

Vybavenie : Reštaurácia, denný bar, Wellness Centrum (relaxačný bazén s protiprúdom a masážnymi tryskami, adventúrne sprchy, masáže, fínska sauna, soľná parná sauna, odpočiváreň, fitnes centrum), vonkajšia časť s 2 jacuzzami, 2 fínskymi saunami a 1 infrasaunou, detský kútik, požičovňa športových potrieb, biliard. Internetový kútik, Wi-Fi pripojenie v hotelovej hale, lobby bare, v izbách 1 -3. poschodie prípojka na internet, veľká a malá konferenčná sála. Parkovanie pred hotelom bezplatne, v podzemných garážach za poplatok.

Ubytovanie : Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky typu Standard  kúpeľňa a WC, televíziu so satelitným príjmom, minibar, telefón s priamou voľbou a rádio/ alebo  DeLuxe v horskom štýle (za doplatok). K dispozícii aj apartmány. Detská postieľka zdarma. Možnosť priviesť psa za poplatok 15 EUR/noc.

Stravovanie : Raňajky formou bufetových stolov. Obedy výber z menu. Večere formou bufetu prípadne výber z menu.

Pre Deti : Počas prázdnin animácie pre deti v cene pobytu ako napr. Šampionát s Martinou Moravcovou, Televízna hviezda s Adrejom Bičanom, Horský dobrodruh s Tatrancom, Tanečná superstar, Mini ZOO, jazda na koníkoch, hotelový psík Maco.

Cena Zahrňuje : Ubytovanie s raňajkami, vstup do Wellness centra a fitnes, parkovanie. Dieťa do 6 rokov na prístelke aj s polpenziou zdarma.Úvod : Nízke Tatry sú najrozsiahlejším a zároveň druhým  najvyšším pohorím Slovenska, ktoré tvoria Tatranský národný park Nízke Tatry. Jedinečné výhľady na pohoria a údolia Slovenska sa návštevníkom naskytnú z najvyšších vrcholov Nízkych Tatier, ktorými sú Ďumbier, Chopok. Práve vďaka prírodným krásam sú Nízke Tatry jedno z najnavštevovanejších pohorí Slovenska už niekoľko desaťročí, čo spôsobilo rozkvet turizmu v tejto lokalite. V ostatným rokoch sa tu toho mnoho vybudovalo - od ubytovacích zariadení všetkých kategórií, cez vodné parky, športoviská, adrenalínové atrakcie po TOP lyžiarske a turistické strediská s novými sedačkami a vlekmi.

Cena Nezahrňuje : Miestna daň za ubytovanie (platí sa na mieste).

Relaxaoddych : Relax a oddych - Ubytovanie s raňajkami, vstup do wellness centra a fitnes, parkovanie. Dieťa do 6 rokov na prístelke aj s polpenziou zdarma.

PremiumTravel.sk

Dovolenka online

Pečnianska 3

Bratislava


Zväčšiť mapu

Mobil: 0904 683 626

E-mail:

www.premiumtravel.sk