Táto ponuka skončila ! Nezmeškajte ďalšie zľavy, prihláste sa k odberu noviniek:  
Zatvoriť

Dnešná zľava: Vysoké Tatry - Starý Smokovec. 4* Grandhotel, Starý Smokovec na 4 dni s raňajkami už od 96 €.

od 96 €Ukončené

Pôvodne
117 €
Zľava
18%
Ukončené

Ukončené:
2.4.2015 (00:00)

Kúpené: 12x
18%
1 2 3
Zdieľať:

Dôležité

 
  • Hotel je nutné zakúpiť si na stránke www.premiumtravel.sk . Vyhľadajte si termín, ktorý Vám vyhovuje a rezervujte si tento hotel okamžite!

Podmienky

  • Pre zobrazenie ponuky hotela a zakúpenie pobytu kliknite na nasledujúci odkaz na stránku www.premiumtravel.sk: Grandhotel, Starý Smokovec, Vysoké Tatry. 
  • Pre zmenu termínu a počtu nocí kliknite na Upraviť vyhľadávanie
  • Pre potvrdenie rezervácie kliknite na Kúpiť

Detaily ponuky


Poloha : Grandhotel sa nachádza v centre Vysokých Tatier v Starom Smokovci. Romantický hotel so 100-ročnou históriu je postavený v secesnom slohu a od svojho vzniku privítal viac ako milión hostí z celého sveta. Z hľadiska histórie, polohy, či architektúry je právom považovaný za jeden z najprestížnejších hotelov na Slovensku. Luxus, pohodlie, romantika a celková charizma sú tromfy, ktoré ho najlepšie charakterizujú. Poloha hotela umožňuje hosťom všestranné možnosti vychádzok, túr i zimných športov. Neďaleko hotela sa nachádza údolná stanica pozemnej lanovky na Hrebienok a dojazd lyžiarskej a sánkarskej dráhy. Zastávka skibusu do Tatranskej Lomnice (6 km) pod hotelom.

Vybavenie : Reštaurácie a bary ako Restaurant Lefevre, Castro Café, sála Rondo, wellness centrum (bazén, 3 druhy sáun, vodná cesta, whirlpool, tepidárium), fitnes centrum, masáže, reprezentačné priestory. Wi-Fi v kaviarni a na izbách, pri recepcii internetový kútik. Parkovanie pri hoteli na nestráženom parkovisku zdarma.

Ubytovanie : Jedno - dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky a apartmány. Izby sú komfortne zariadené, kúpeľňa, WC, sušič na vlasy, SAT TV, minibar, telefón, trezor. Domáce zviera za poplatok 15 EUR/noc.

Stravovanie : Raňajky formou bufetových stolov. Obedy alebo večere výberom z menu.

Cena Zahrňuje : Ubytovanie s raňajkami, vstup do wellness, miestny poplatok. Dieťa do 2 rokov na prístelke zdarma.

Ostatné Doplatky : Večera alebo obed 12 EUR/osoba.

 

PremiumTravel.sk

Dovolenka online

Pečnianska 3

Bratislava


Zväčšiť mapu

Mobil: 0904 683 626

E-mail:

www.premiumtravel.sk