Táto ponuka skončila ! Nezmeškajte ďalšie zľavy, prihláste sa k odberu noviniek:  
Zatvoriť

Dnešná zľava: 4* Grandhotel Praha, Tatranská Lomnica na 4 dni s raňajkami od 117 €.

od 117 €Ukončené

Pôvodne
117 €
Zľava
0%
Ukončené

Ukončené:
2.4.2015 (00:00)

Kúpené: 8x
0%
1 2 3
Zdieľať:

Dôležité

 
  • Hotel je nutné zakúpiť si na stránke www.premiumtravel.sk . Vyhľadajte si termín, ktorý Vám vyhovuje a rezervujte si tento hotel okamžite!

Podmienky

  • Pre zobrazenie ponuky hotela a zakúpenie pobytu kliknite na nasledujúci odkaz na stránku www.premiumtravel.sk: Grandhotel Praha, Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry. 
  • Pre zmenu termínu a počtu nocí kliknite na Upraviť vyhľadávanie
  • Pre potvrdenie rezervácie kliknite na Kúpiť

Detaily ponuky

 

Poloha : Vyhľadávaný hotel s tradíciou je situovaný v centre Tatranskej Lomnice, na úpätí Lomnického štítu, neďaleko nástupnej stanice na Skalnaté Pleso a Lomnický Štít s možnosťami lyžovania aj pre náročných. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza bobová dráha.

Vybavenie : Reštaurácie a bary ako French Restaurant, Grand Lounge s horiacim krbom, alebo tiež Aperitiv Bar, Biliard Café. Kongresové priestory. Nové wellness centrum s názvom Grand Mountain Spa s vnútornou a externou časťou (bazén, vírivka, infra, bio, parná aj fínska sauna, odpočinková miestnosť s ionizačnou soľnou stenou, vírivka pre dvojicu a pod.). Parkovanie pred hotelom zdarma.

Ubytovanie : Dvojlôžkové izby s možnosťou 1 až 2 prísteliek, príp. apartmány. K dispozícii sú aj nové izby a apartmány označené ako Lux. Všetky izby majú kúpeľňu, sušič na vlasy, WC, SAT TV, rádio, telefón, trezor , minibar a pripojenie na internet zdarma. Domáce zviera za poplatok 15 EUR/noc. Detská postieľka zdarma.

Stravovanie : Raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere výber z menu.

Cena Zahrňuje : Ubytovanie s raňajkami, vstup do wellness, miestny poplatok. Dieťa do 2 rokov na prístelke zdarma.

Ostatné Doplatky : Večera alebo obed 12 EUR/osoba.

PremiumTravel.sk

Dovolenka online

Pečnianska 3

Bratislava


Zväčšiť mapu

Mobil: 0904 683 626

E-mail:

www.premiumtravel.sk